Татуаж брів, очей (стрілка) в Ужгороді

  • Тату
  • Продам, предлагаю - частное лицо

Зробити татуаж брів Ужгород, татуаж губ і татуаж очей (стрілка) з виїздом додому по Ужгороду ви можете, звернувшись в нашу компанію. Пропонуємо якісний перманентний макіяж (татуаж) в Ужгороді.

На сьогоднішній день перманентний макіяж - це практичний спосіб виглядати яскраво і виразно, без необхідності використання декоративної косметики кожен день. У вас завжди буде ідеальна форма брів і губ, ваші очі будуть виразними, більше немає необхідності купувати дорогу косметику і постійно оновлювати макіяж в перебігу дня.

Татуаж брів виконується з виїздом додому по Ужгороду. На початку, ви обговорюєте всі ваші запитання щодо процедури татуажу, далі майстер татуажу в Ужгороді завдає ескіз олівцем, після чого слідує розтушовка пігменту. Не кожній жінці потрібна повна розтушовка ескізу брів - шатування.

На даний момент найбільшою популярністю користується волосковий татуаж (волоскова техніка нанесення татуажу). Виконаний у даній техніці перманентний макіяж робить брови найбільш природними і натуральними. Наш майстер підбере найбільш відповідний колір пігменту, підкаже, в якій техніці перманентний макіяж буде найбільш актуальний для вас.

У нас ви можете викликати майстра, який якісно виконає татуаж губ в Ужгороді. Майстер татуажу виїжджає до вас виводить лінію контуру губ і розтушовує пігмент, а можна зробити тільки татуаж контуру для більшої виразності лінії губ. Також актуальна послуга татуаж очей у Ужгород. Найчастіше роблять підводку по верхньому і / або нижньому повіку. Можна намалювати стрілки або розтушувати верхню лінію, для додання ефекту густих вій.

Після того як ви зробите татуаж, у вас буде відмінний зовнішній вигляд в будь-якій ситуації: на пляжі, в сауні, в басейні. Більше немає необхідності переживати через «попливши» очі, або помаду, що стерлася. Татуаж і Корекція татуажу в Ужгороді виконується на високому рівні і за доступною ціною. Також надаємо послуги виведення татуажу.

Центр Іміджу - салон краси і стилю у Вас вдома.

Викликати майстра татуажу на будинок можна щодня з 8.00 до 18.30. Виїжджаємо в будь райони міста + можливий виїзд в передмістя.


Наші контакти:

(050) 458-89-79

(067) 610-49-09

(063) 126-75-56

Сайт: http://imagecentre.prom.ua/g9957299-uzhgorode-tatuazh-brovej

ID: 368548
Создано: 07/07/2014

Лана

Зарегистрирован 07/05/2014
Активность 30/03/2018 14:36

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления